Her zaman kazanmak için yola çıkılmasına karşılık bazen kayıpların olacağını da hesaba katarak hareket etmek gerekir. Betist 2021 güncel anlık kayıp bonusları verilmesine karar verirken bu olasılıkla karşı karşıya gelen üyelerini düşünür. Kasaların korunması, yeniden oyuna devam etmenize olanak tanıyacak rakamın yeniden yüklenmesi veya kazanmak için ek şans elde edilmesi mümkün hale gelir. Anlık şekilde gerçekleşen kayıpların bir kısmının bonus olarak geri gelmesi üyelerin kayıpları karşısında daha az tepki göstermesini de sağlar. Sitede geçirdiği zaman çoğaldıkça üyelerin yatırım yapma ihtimali de artacağından kayıp bonusları verilmesi her iki tarafın da yararına bir durum olacaktır.

Betist Anlık Kayıp Bonusları Nedir?

Üyelerin oyun oynarken veya bahis yaptıktan sonra yaşadıkları kayıpların belli bir sınırı geçmesi durumunda site tarafından bonus verilmesine verilen genel isimdir. Anlık olarak belirtilmesinin nedeni ise aylık olarak veren sitelerin de olmasıdır. Belirlenen alt rakam bazen 1000 iken bazı durumlarda daha fazla da olabilir. Şartlara bağlı şekilde Betist tarafından şekillendirilir.

Betist Anlık Kayıp Bonusları Nasıl Alınır?

Genelde hesaplamaların yapılmasında şartlar gereği bazı düzenlemeler yapılır. Bunlar:

  • Kaybın en az 1000 TL olması istenir,
  • Günlük hesaba yapılan yatırımlar hesaplanmaz,
  • Bonuslar kayıp olarak değerlendirmeye alınmaz.

Bunların dışında istisna olarak belirtilen bir durum olmadıkça hesaplamaya alınması sağlanır. Elde edilen rakamın %10-20 oranında geri iadesi yapılır.

Betist Anlık Kayıp Bonusları Hesaba Nasıl Gelir?

Başvurmanız halinde gereken hesaplama yapılarak alacağınız bonusla ilgili bilgi verilmesi sağlanır. Bonusun hesaplanması için bonuslar ve kampanyalar kısmında anlık kayıp bonusu sekmesine ulaşılmalıdır. Kayıplar değerlendirildikten sonra hesaplama sonucu otomatik olarak hesabınıza aktarılacaktır. Ek bir işlem yapılması veya siteden beklenmesi gerekmez. Site sayısız üyesi olduğundan hangisinin ne kadar kaybı olduğunu tek tek takip edemeyeceğinden başvuru yapılması daha sağlıklı olur. Yeterli ve donanımlı sayıda çalışanı olan Betist değerlendirmenin en kısa süre içinde yapılmasını sağlar.

Betist Anlık Kayıp Bonuslarının Aylık Verilmesi Mümkün Müdür?

Anlık kayıp bonuslarının verilmesi üyelerin o an için daha çok hoşuna giden bir durum olsa da aylık şekilde ödeme yapılması yoluna da gidilebilir. Site aylık bazda yaptığı hesaplamalarla bir kerede kayıp bonusu yükleyebilir. Rakam daha yüksek olacağından şansınızın tek yükleme sonucunda artması sağlanır. Anlık olanda ise kaybınızın ardından hemen gelmesi kazanca çevirmek için gereken şansın daha kısa sürede değerlendirilmesine neden olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir