Farklı yatırım seçenekleri ile üyelerine para yatırma imkanı veren Betist, son olarak bünyesine Bitcoin seçeneğini de dahil etmiştir. Bitcoin üzerinden sanal cüzdan hesabı olan kişiler, bu hesabı kullanarak Betist hesabına para yatırma işlemi yapabiliyor. İşlemleri yapabilmek için öncelikle wallet olarak bilinen Bitcoin sanal cüzdanı internet üzerinden oluşturmanız istenir.

Betist Btc Para Yatırma Limitleri

Ödeme seçeneklerindeki alt ve üst limitleri oldukça uygun seviyelere çeken Betist sitesi, Bitcoin ödemeleri için de uygun limitler belirliyor. Btc seçeneği için sitede 50 TL gibi bir alt limit açılmıştır. Üst limitler ise günlük olarak 5.000 TL civarına kadar çıkabiliyor. Vakit kaybetmeden para yatırma menüsü üzerinden Bitcoin seçeneğine tıklayarak ödemenizi yapabilirsiniz.

Betist Btc İle Nasıl Para Yatırılır?

Bitcoin seçeneği ile para yatırmak isteyen Betist üyeleri, 1 dakika gibi kısa sürede işlem yapabilir. İnternet üzerinden Bitcoin hesabı açtığınız zaman sizlere ait bir cüzdan oluşur. Bu cüzdanın kendine ait bir hesap numarası ve güvenlik şifresi olacaktır. Betist para yatırma formlarında sizlerden bu bilgileri girmeniz istenecektir. Sonrasında ödeme miktarını da girdiğiniz zaman onay butonuna basarak işlemleri sonlandırabilirsiniz.

Betist Btc Para Yatırma Bonusu

Bütün ödeme seçenekleri için yüksek oranlarda bonus teklifi sunan Betist sitesi, Bitcoin ile yapacağınız para yatırma işlemleri için de bonus sunmaya devam ediyor. Hesabına Btc ile para gönderen kişiler, yatırım sonrasında canlı destek kanalına mesaj göndererek bonus talebini yapabilir. Yaptığınız bonus taleplerinin ardından hesabınıza %10 oranında bonus gönderilecektir. Aldığınız bonusun çevrim şartlarını tamamladıktan sonra nakit çekimleri gerçekleştirebilirsiniz.
Bitcoin bonusları ve diğer farklı bonuslardan yararlanmak için vakit kaybetmeden Betist sitesine üye olabilir, size özel seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!