Kullanımı, genel pratikliği ve mümkün olan tüm olanaklara erişimi sayesinde memnuniyet elde etmeyi başaran betist mobil uygulaması üyelerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Betist mobil uygulama özellikleri istisna olmaksızın web sitesi üzerinden verilen özelliklerin arayüzlerle mobil uygulamaya taşınması ile oluşturulmuştur. Kullanıcıların erişim, indirme ve kullanımla alakalı sorun yaşamaması adına her türlü önlem alınmıştır. Sitenin sahip olduğu Curacoa lisansı mobil uygulamada da geçerli olduğundan aynı güvenlik ve kaliteden söz etmek mümkün olur. Sitede bulunan özel alt yapı ve Comodo güvenlik sistemi gibi önlemler güvenlik adımları arasına eklendiğinden uygulamanın güvenlik konusunda eksikliği olmaması sağlanmıştır.

Betist Mobil Uygulamada Müşteri Hizmetleri Özelliği

En sık merak edilen mobil uygulama özellikleri arasında müşteri hizmetleri desteği yer alır. Kullanıcıların her zaman ulaşmak istedikleri destek hattı mobil sürümde de geçerlidir. Bunun için:

  • Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılmalıdır,
  • Sayfanın altında bulunan iletişim kanallarından seçim yapılmalıdır,
  • Logoya tıkladıktan sonra iletişime geçmeniz sağlanır.

Bu yolla sitede alanında uzman kişilerle birebir görüşme ve bilgi alma şansı elde edilmiş olur. Oldukça başarılı bir özelliktir.

Betist Mobil Uygulama İndirme Yolları

Kullanmak isteyenlerin uygulamayı indirmek için yapması gereken sitenin resmi giriş sayfasından indirme linklerine ulaşmak olmalıdır. İos veya Android için ayrı geçerli olan indirme işlemleri tamamlandıktan hemen sonra kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılması sağlanır. Masaüstü kullanım gibi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Betist Mobil Uygulama Çekim İşlemleri Özelliği

Mobil sürüm üzerinden yapılacak olan işlemlerden bir tanesi de çekimlerdir. Yatırım ve çekim menüleri oldukça hızlı ve kaliteli bir şekilde çalışır. Mobil sürüm olması bunu engellemez. Pratik menü üzerinden gerekli çekim menüsüne ulaşılması ve çekim yapılması yeterlidir. Aynı çekim yöntemleri geçerli olur.

Betist Mobil Uygulama Özelliklerinin Değerlendirilmesi

Diğer sitelerle kıyaslandığında daha hızlı, kaliteli, oyun desteği tam olan bir mobil uygulamadan bahsedilir. Üyelerin beğenisini kısa süre içinde kazanmasının nedeni de budur. Uygulamanın alt yapı ve yatırımlarına önem veren Betist üyelerine pratik bir sürümle hitap eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir